800 000 €
54 €/m²
Property 56706 photo 1
Property 56706 photo 2
Property 56706 photo 3
Property 56706 photo 4
Property 56706 photo 5
Property 56706 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 14549 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 330 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
700 000 € 127 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33666
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30124
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24952
  • Εμβαδόν 11065 m²
Πωλείται
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63073
  • Εμβαδόν 16658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
880 000 € 1760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18950
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
800 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32800
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο