430 000 €
1699 €/m²
Property 56671 photo 1
Property 56671 photo 2
Property 56671 photo 3
Property 56671 photo 4
Property 56671 photo 5
Property 56671 photo 6
Property 56671 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 253 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 202 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
525 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47413
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32160
  • Εμβαδόν 1294 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
512 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25604
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
480 000 € 1263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50582
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50494
  • Εμβαδόν 8200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32335
  • Εμβαδόν 6340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
375 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29075
  • Εμβαδόν 12500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο