Πωλείται - Γη 410 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Βάμος
40 000 € 35 000 €
85 €/m²
Property 56610 photo 1
Property 56610 photo 2
Property 56610 photo 3
Property 56610 photo 4
Property 56610 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 355 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 410 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32785
  • Εμβαδόν 359 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
40 000 € 99 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65265
  • Εμβαδόν 402 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2 m
Πωλείται
45 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63545
  • Εμβαδόν 11138 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37925
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19700 m
Πωλείται
55 000 € 166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32259
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
40 000 € 177 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37983
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
50 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65413
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
50 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47006
  • Εμβαδόν 648 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο