Πωλείται - Διαμέρισμα 106 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Ακρωτήρι
524 300 €
4946 €/m²
Property 56595 photo 1
Property 56595 photo 2
Property 56595 photo 3
Property 56595 photo 4
Property 56595 photo 5
Property 56595 photo 6
Property 56595 photo 7
Property 56595 photo 8
Property 56595 photo 9
Property 56595 photo 10
Property 56595 photo 11
Property 56595 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Πωλείται
637 500 € 5100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45127
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
524 300 € 4946 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56595
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
530 000 € 1992 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51952
  • Εμβαδόν 266 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
720 000 € 4556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46939
  • Εμβαδόν 158 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
690 000 € 4539 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55978
  • Εμβαδόν 152 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
480 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48572
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
775 000 € 9011 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42318
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
700 000 € 3804 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51967
  • Εμβαδόν 184 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
460 000 € 2459 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58680
  • Εμβαδόν 187 m²
Πωλείται
545 547 € 5682 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52379
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο