Property 56510 photo 1
Property 56510 photo 2
Property 56510 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 280 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 155 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης.

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Δραπετσωνα

Δίνεται και για αντιπαροχη

Πωλείται
490 000 € 638 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62906
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
290 000 € 976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56933
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
290 000 € 483 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63489
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
300 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62005
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
400 000 € 1052 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11174
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο