720 000 € 587 000 €
52 €/m²
Property 56505 photo 1
Property 56505 photo 2
Property 56505 photo 3
Property 56505 photo 4
Property 56505 photo 5
Property 56505 photo 6
Property 56505 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1850 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11174 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 283 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
750 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32035
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
747 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40405
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 175 m
Πωλείται
650 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37517
  • Εμβαδόν 14500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
680 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58882
  • Εμβαδόν 143484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
800 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38750
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
640 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40004
  • Εμβαδόν 2577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο