Πωλείται - Διαμέρισμα 64 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Γερμασόγεια
495 000 €
7734 €/m²
Property 56452 photo 1
Property 56452 photo 2
Property 56452 photo 3
Property 56452 photo 4
Property 56452 photo 5
Property 56452 photo 6
Property 56452 photo 7
Property 56452 photo 8
Property 56452 photo 9
Property 56452 photo 10
Property 56452 photo 11
Property 56452 photo 12
Property 56452 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 64 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία