110 000 €
29 €/m²
Property 56431 photo 1
Property 56431 photo 2
Property 56431 photo 3
Property 56431 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3700 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο δάσος.

Πωλείται
140 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42785
  • Εμβαδόν 1247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
150 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63801
  • Εμβαδόν 809 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
105 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60258
  • Εμβαδόν 7018 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54330
  • Εμβαδόν 28752 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο