450 000 €
41 €/m²
Property 56387 photo 1
Property 56387 photo 2
Property 56387 photo 3
Property 56387 photo 4
Property 56387 photo 5
Property 56387 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 284 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10884 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 309 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Για την αγορά του οικοπέδου απαιτείται Ελληνική υπηκοότητα

Πωλείται
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52598
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
390 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19640
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
525 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34771
  • Εμβαδόν 210 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49171
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο