350 000 €
116 €/m²
Property 56280 photo 1
Property 56280 photo 2
Property 56280 photo 3
Property 56280 photo 4
Property 56280 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 3000 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Ο δρόμος είναι πολύ στενός, οχήματα δεν φτάνουν παρα μόνο με κάποιον τρόπο από τα πίσω οικόπεδα.

Πωλείται
342 000 € 249 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52320
  • Εμβαδόν 1372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40012
  • Εμβαδόν 2660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
397 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38909
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46861
  • Εμβαδόν 28576 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
500 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50157
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο