Property 56266 photo 1
Property 56266 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 315 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 1323 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή του Πειραιά.

Παρόμοια ακίνητα

Αποκλειστικός Πωλείται
1 300 000 € 3403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62859
  • Εμβαδόν 382 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4900 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 250 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18057
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 650 000 € 1195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56794
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 100 000 € 1571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40586
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41133
  • Εμβαδόν 1104 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 350 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56266
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 180 000 € 1815 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62700
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14500 m
Πωλείται
1 150 000 € 1051 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33226
  • Εμβαδόν 1094 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο