Πωλείται - Μεζονέτα 150 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Καλλιθέα
230 000 €
1533 €/m²
Property 56169 photo 1
Property 56169 photo 2
Property 56169 photo 3
Property 56169 photo 4
Property 56169 photo 5
Property 56169 photo 6
Property 56169 photo 7
Property 56169 photo 8
Property 56169 photo 9
Property 56169 photo 10
Property 56169 photo 11
Property 56169 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 75 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 150 τ.μ στην Κασσάνδρα. Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο δάσος.

Τοποθεσία