Πωλείται - Διαμέρισμα 76 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Αθανάσιος
252 450 €
3322 €/m²
Property 56085 photo 1
Property 56085 photo 2
Property 56085 photo 3
Property 56085 photo 4
Property 56085 photo 5
Property 56085 photo 6
Property 56085 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • εσωτερικη σκαλα

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 76 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη.

Τοποθεσία