138 000 €
44 €/m²
Property 55956 photo 1
Property 55956 photo 2
Property 55956 photo 3
Property 55956 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 950 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3092 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54416
  • Εμβαδόν 1658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
200 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46846
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
170 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56710
  • Εμβαδόν 6669 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50127
  • Εμβαδόν 4050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11600 m
Πωλείται
160 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62893
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο