195 000 € 180 000 €
44 €/m²
Property 55953 photo 1
Property 55953 photo 2
Property 55953 photo 3
Property 55953 photo 4
Property 55953 photo 5
Property 55953 photo 6
Property 55953 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4045 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα.

Πωλείται
246 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52108
  • Εμβαδόν 2615 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 583 m
Πωλείται
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39770
  • Εμβαδόν 3455 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42246
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
160 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62322
  • Εμβαδόν 1700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46788
  • Εμβαδόν 1451 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
190 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39453
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο