Πωλείται - Γη 4848 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Θάσος
150 000 €
30 €/m²
Property 55947 photo 1
Property 55947 photo 2
Property 55947 photo 3
Property 55947 photo 4
Property 55947 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4848 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει κτίσμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
170 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5264
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
218 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58350
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19080
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
123 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40072
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
200 000 € 542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59542
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο