Πωλείται - Διαμέρισμα 149 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
395 000 €
2651 €/m²
Property 55886 photo 1
Property 55886 photo 2
Property 55886 photo 3
Property 55886 photo 4
Property 55886 photo 5
Property 55886 photo 6
Property 55886 photo 7
Property 55886 photo 8
Property 55886 photo 9
Property 55886 photo 10
Property 55886 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 55886
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 149 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: 2 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 149 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, αποθήκη. Το ακίνητο διαθέτει roof garden. Το ακίνητο υπόκειται σε ΦΠΑ.

Τοποθεσία