Property 55862 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 1890
  • Απόσταση από θάλασσα: 130 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Πωλείται
490 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44763
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
850 000 € 1057 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4943
  • Εμβαδόν 804 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
540 000 € 1080 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60877
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9600 m
Πωλείται
635 000 € 1154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36277
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
770 000 € 1837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65844
  • Εμβαδόν 419 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
580 000 € 2367 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39603
  • Εμβαδόν 245 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
700 000 € 979 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39752
  • Εμβαδόν 715 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56797
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο