600 000 €
1071 €/m²
Property 54669 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1972
  • Απόσταση από θάλασσα: 15800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Πωλείται
850 000 € 2151 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62765
  • Εμβαδόν 395 m²
Πωλείται
770 000 € 1837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65844
  • Εμβαδόν 419 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
550 000 € 1603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52819
  • Εμβαδόν 343 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
595 000 € 1116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42510
  • Εμβαδόν 533 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
800 000 € 871 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35801
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
580 000 € 2027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37778
  • Εμβαδόν 286 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
800 000 € 1156 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33981
  • Εμβαδόν 692 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
575 000 € 1513 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55862
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
680 000 € 1283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58993
  • Εμβαδόν 530 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
700 000 € 979 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39752
  • Εμβαδόν 715 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο