Πωλείται - Γη 11799 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Χανιά
1 280 000 €
108 €/m²
Property 54603 photo 1
Property 54603 photo 2
Property 54603 photo 3
Property 54603 photo 4
Property 54603 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7,5 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 11799 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 1900 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 100 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65416
  • Εμβαδόν 100188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 500 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62446
  • Εμβαδόν 150000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
1 700 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44681
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 830 m
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 450 000 € 138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32273
  • Εμβαδόν 10500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
1 300 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47791
  • Εμβαδόν 58000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 500 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46043
  • Εμβαδόν 19000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο