Πωλείται - Επιχείρηση 550 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Ανατολικά Προάστια Παλλήνη
950 000 € 540 000 €
982 €/m²
Property 546 photo 1
Property 546 photo 2
Property 546 photo 3
Property 546 photo 4
Property 546 photo 5
Property 546 photo 6
Property 546 photo 7
Property 546 photo 8
Property 546 photo 9
Property 546 photo 10
Property 546 photo 11
Property 546 photo 12
Property 546 photo 13
Property 546 photo 14
Property 546 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 71 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι

Περιγραφή

Υπάρχει ένα διώροφο κτίριο με 4 διαμερίσματα στην προαστιακή πόλη της Παλλήνης στην Ανατολική Αττική. Οι επιφάνειες των ορόφων είναι οι εξής: 113 τ.μ., 137 τ.μ., 140 τ.μ., 160 τ.μ. Δύο διαμερίσματα στον πρώτο όροφο έχουν στεγασμένο γκαράζ για 2 αυτοκίνητα, δύο επάνω διαμερίσματα έχουν ξεχωριστή είσοδο - στέγη για 3 αυτοκίνητα σε κάθε διαμέρισμα. Η μονάδα βρίσκεται στη φάση ολοκλήρωσης, οπότε ο αγοραστής μπορεί να αλλάξει υλικά φινιρίσματος. Κάθε διαμέρισμα διαθέτει 4 υπνοδωμάτια. 

Η Παλλήνη φημίζεται για την ήρεμη ατμόσφαιρά της, όλα τα κτίρια δεν είναι ψηλότερα από 2 ορόφους, την εγγύτητα του αεροδρομίου, τη θάλασσα, τους κόμβους δρόμων. 

Πωλείται
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7501
  • Εμβαδόν 774 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
950 000 € 540 000 € 981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 546
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5794
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
1 020 000 € 785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14182
  • Εμβαδόν 1298 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο