Πωλείται - Διαμέρισμα 160 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Γερμασόγεια
600 000 €
3750 €/m²
Property 54440 photo 1
Property 54440 photo 2
Property 54440 photo 3
Property 54440 photo 4
Property 54440 photo 5
Property 54440 photo 6
Property 54440 photo 7
Property 54440 photo 8
Property 54440 photo 9
Property 54440 photo 10
Property 54440 photo 11
Property 54440 photo 12
Property 54440 photo 13
Property 54440 photo 14
Property 54440 photo 15
Property 54440 photo 16
Property 54440 photo 17
Property 54440 photo 18
Property 54440 photo 19
Property 54440 photo 20
Property 54440 photo 21
Property 54440 photo 22
Property 54440 photo 23
Property 54440 photo 24
Property 54440 photo 25

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 160 τ.μ στη Λεμεσό. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα.

Τοποθεσία