330 000 €
202 €/m²
Property 54425 photo 1
Property 54425 photo 2
Property 54425 photo 3
Property 54425 photo 4
Property 54425 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 179 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1630 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 177 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
430 000 € 1699 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56671
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
270 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46217
  • Εμβαδόν 5340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 824 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
269 000 € 371 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39778
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
267 000 € 517 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64828
  • Εμβαδόν 516 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
374 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50665
  • Εμβαδόν 11228 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 731 m
Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
397 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38909
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
427 000 € 320 000 € 780 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62503
  • Εμβαδόν 410 m²
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο