100 000 € 86 000 €
2 €/m²
Property 54330 photo 1
Property 54330 photo 2
Property 54330 photo 3
Property 54330 photo 4
Property 54330 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 7000 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 56 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 28752 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Βρίσκεται Εξώ Λακκώνια, Λασίθι. 

Καθαρό ειναι το οικόπεδο με 7,500 τ.μ. Τα υπόλοιπα ειναι δασικά. 

Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
108 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36055
  • Εμβαδόν 1433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
96 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52490
  • Εμβαδόν 7063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
95 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51611
  • Εμβαδόν 2225 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο