750 000 € 700 000 €
1489 €/m²
Property 53284 photo 1
Property 53284 photo 2
Property 53284 photo 3
Property 53284 photo 4
Property 53284 photo 5
Property 53284 photo 6
Property 53284 photo 7
Property 53284 photo 8
Property 53284 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 470 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 470 μ².

Στο οικόπεδο βρίσκεται και ένα διώροφο κτίριο συνολικής επιφάνειας 120 τ.μ.

Το οικόπεδο βρίσκεται στο κέντρο σε έναν από τους κεντρικούς δρόμους της περιοχής Χαλανδρίου.

Πωλείται
720 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63587
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
960 000 € 1097 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62716
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13800 m
Πωλείται
1 000 000 € 1379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35109
  • Εμβαδόν 725 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
800 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49573
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο