Property 53072 photo 1
Property 53072 photo 2
Property 53072 photo 3
Property 53072 photo 4
Property 53072 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 22000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1139 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 455 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή των Θρακομακεδόνων.

Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
450 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23196
  • Εμβαδόν 821 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
490 000 € 638 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62906
  • Εμβαδόν 768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
640 000 € 1833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63596
  • Εμβαδόν 349 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
400 000 € 1052 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11174
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
500 000 € 520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46661
  • Εμβαδόν 960 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο