288 000 €
66 €/m²
Property 52613 photo 1
Property 52613 photo 2
Property 52613 photo 3
Property 52613 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bedrooms: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4300 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
330 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36445
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
288 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52613
  • Εμβαδόν 4300 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
374 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50665
  • Εμβαδόν 11228 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 731 m
Πωλείται
250 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65534
  • Εμβαδόν 7200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο