530 000 € 380 000 €
90 €/m²
Property 52598 photo 1
Property 52598 photo 2
Property 52598 photo 3
Property 52598 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bedrooms: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ

Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
650 000 € 134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24183
  • Εμβαδόν 4834 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
650 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57279
  • Εμβαδόν 5159 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 46787
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
765 000 € 170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37496
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο