Κατόπιν ζήτησης
Property 52550 photo 1
Property 52550 photo 2
Property 52550 photo 3
Property 52550 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1600 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 400 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 53 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1600 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
853 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63290
  • Εμβαδόν 36000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
140 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65485
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
2 026 000 € 20 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63036
  • Εμβαδόν 100000 m²
Πωλείται
5 277 187 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63362
  • Εμβαδόν 99000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
50 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65413
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 21000 m
Πωλείται
54 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63023
  • Εμβαδόν 1373 m²
Πωλείται
44 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65912
  • Εμβαδόν 1255 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2100 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο