96 000 €
37 €/m²
Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2562 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
110 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52064
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42244
  • Εμβαδόν 272 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
100 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42269
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
80 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44724
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
130 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57161
  • Εμβαδόν 1670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63071
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51904
  • Εμβαδόν 4017 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
80 000 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47058
  • Εμβαδόν 309 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο