96 000 €
13 €/m²
Property 52490 photo 1
Property 52490 photo 2
Property 52490 photo 3
Property 52490 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 71 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7063 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
120 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47188
  • Εμβαδόν 1924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1114 m
Πωλείται
107 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50089
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
86 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46057
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36122
  • Εμβαδόν 2445 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4400 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
89 000 € 43 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57727
  • Εμβαδόν 2031 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
95 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43342
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1010 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο