58 000 €
191 €/m²
Property 52387 photo 1
Property 52387 photo 2
Property 52387 photo 3
Property 52387 photo 4
Property 52387 photo 5
Property 52387 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 303 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37931
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48428
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
80 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43083
  • Εμβαδόν 1116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56754
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
86 000 € 192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50218
  • Εμβαδόν 447 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
55 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61453
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
80 000 € 258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47058
  • Εμβαδόν 309 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9300 m
Πωλείται
48 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34136
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
53 000 € 121 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34137
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο