Πωλείται - Γη 600 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Χερσόνησος
62 000 €
103 €/m²
Property 52385 photo 1
Property 52385 photo 2
Property 52385 photo 3
Property 52385 photo 4
Property 52385 photo 5
Property 52385 photo 6
Property 52385 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 3300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 14 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 600 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 120 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57046
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
69 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42777
  • Εμβαδόν 4189 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
58 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52387
  • Εμβαδόν 303 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31235
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56828
  • Εμβαδόν 3999 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
75 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59115
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
68 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52386
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο