Πωλείται - Διαμέρισμα 120 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
756 126 €
6301 €/m²
Property 52380 photo 1
Property 52380 photo 2
Property 52380 photo 3
Property 52380 photo 4
Property 52380 photo 5
Property 52380 photo 6
Property 52380 photo 7
Property 52380 photo 8
Property 52380 photo 9
Property 52380 photo 10
Property 52380 photo 11
Property 52380 photo 12
Property 52380 photo 13
Property 52380 photo 14
Property 52380 photo 15
Property 52380 photo 16
Property 52380 photo 17
Property 52380 photo 18
Property 52380 photo 19
Property 52380 photo 20
  • κωδικος αντικειμενου 52380
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία