342 000 €
249 €/m²
Property 52320 photo 1
Property 52320 photo 2
Property 52320 photo 3
Property 52320 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 450 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1372 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
350 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60247
  • Εμβαδόν 5826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 846 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
500 000 € 2688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56281
  • Εμβαδόν 186 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
330 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40256
  • Εμβαδόν 11500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο