1 500 000 € 1 280 000 €
31 €/m²
Property 52253 photo 1
Property 52253 photo 2
Property 52253 photo 3
Property 52253 photo 4
Property 52253 photo 5
Property 52253 photo 6
Property 52253 photo 7
Property 52253 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,2
  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 70 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 40085 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52253
  • Εμβαδόν 40085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52254
  • Εμβαδόν 27671 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 700 000 € 279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31624
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 500 000 € 1160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10632
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35220
  • Εμβαδόν 24233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
1 280 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54603
  • Εμβαδόν 11799 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 500 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24668
  • Εμβαδόν 43000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
1 280 000 € 527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40583
  • Εμβαδόν 2425 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο