180 000 € 160 000 €
44 €/m²
Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1700 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3592 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
240 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51038
  • Εμβαδόν 30000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65420
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
160 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65747
  • Εμβαδόν 51985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 23000 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
200 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51207
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο