Πωλείται - Διαμέρισμα 98 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
215 000 €
2194 €/m²
Property 52182 photo 1
Property 52182 photo 2
Property 52182 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 52182
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Περιοχή Nicosia
  • Τοποθεσία Λευκωσία (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 34000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία