Πωλείται - Διαμέρισμα 58 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Αραδίππου
140 000 €
2414 €/m²
Property 52139 photo 1
Property 52139 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 11 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Πωλείται
145 000 € 2416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52181
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58646
  • Εμβαδόν 171 m²
Πωλείται
150 000 € 1363 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37632
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
173 000 € 2246 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56426
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
177 500 € 2218 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63228
  • Εμβαδόν 80 m²
Πωλείται
145 000 € 1883 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 18037
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
172 000 € 2150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63227
  • Εμβαδόν 80 m²
Πωλείται
160 000 € 2909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44801
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
170 000 € 1683 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47072
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
182 400 € 4053 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45657
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο