Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Αραδίππου
190 000 €
1900 €/m²
Property 52137 photo 1
Property 52137 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 2900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Πωλείται
260 000 € 3170 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46526
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 2403 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52364
  • Εμβαδόν 104 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 2395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48889
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44801
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
230 000 € 1949 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52184
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
280 000 € 915 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63204
  • Εμβαδόν 306 m²
Πωλείται
225 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28819
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 2014 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45781
  • Εμβαδόν 134 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
236 000 € 2712 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48367
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 2760 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52168
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο