375 000 € 310 000 €
50 €/m²
Property 52126 photo 1
Property 52126 photo 2
Property 52126 photo 3
Property 52126 photo 4
Property 52126 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6161 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 224 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
340 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62863
  • Εμβαδόν 8146 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
397 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38909
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36802
  • Εμβαδόν 13247 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4600 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
350 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36263
  • Εμβαδόν 16000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
450 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42919
  • Εμβαδόν 12520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
350 000 € 1023 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59194
  • Εμβαδόν 342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 357 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο