Πωλείται - Γη 5321 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Θέρισος Αγιά
235 000 €
44 €/m²
Property 52112 photo 1
Property 52112 photo 2
Property 52112 photo 3
Property 52112 photo 4
Property 52112 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 5321 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1000 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41471
  • Εμβαδόν 1750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
250 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42246
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
320 000 € 508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61232
  • Εμβαδόν 629 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
350 000 € 116 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56280
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51030
  • Εμβαδόν 3792 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
192 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44358
  • Εμβαδόν 1055 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55953
  • Εμβαδόν 4045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο