246 000 €
94 €/m²
Property 52108 photo 1
Property 52108 photo 2
Property 52108 photo 3
Property 52108 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 583 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2615 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
225 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39767
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
320 000 € 1584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64279
  • Εμβαδόν 202 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 186 m
Πωλείται
210 000 € 161 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42952
  • Εμβαδόν 1300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
330 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65144
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
259 000 € 984 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65353
  • Εμβαδόν 263 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο