215 000 € 200 000 €
25 €/m²
Property 52085 photo 1
Property 52085 photo 2
Property 52085 photo 3
Property 52085 photo 4
Property 52085 photo 5
Property 52085 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
250 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50671
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
200 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57163
  • Εμβαδόν 5687 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
270 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50667
  • Εμβαδόν 4805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
192 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40278
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
260 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45704
  • Εμβαδόν 6078 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
320 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63746
  • Εμβαδόν 2610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1280 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο