Πωλείται - Διαμέρισμα 130 μ² στη Λευκωσία

Ελλάδα Κύπρος Λευκωσία
320 000 €
2462 €/m²
Property 52073 photo 1
Property 52073 photo 2
Property 52073 photo 3
Property 52073 photo 4
Property 52073 photo 5
Property 52073 photo 6
Property 52073 photo 7
Property 52073 photo 8
Property 52073 photo 9
Property 52073 photo 10
Property 52073 photo 11
Property 52073 photo 12
Property 52073 photo 13
Property 52073 photo 14
Property 52073 photo 15
Property 52073 photo 16
Property 52073 photo 17
Property 52073 photo 18
  • κωδικος αντικειμενου 52073
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Περιοχή Nicosia
  • Τοποθεσία Λευκωσία (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 34000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία