110 000 €
16 €/m²
Property 52064 photo 1
Property 52064 photo 2
Property 52064 photo 3
Property 52064 photo 4
Property 52064 photo 5
Property 52064 photo 6
Property 52064 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 6500 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 190 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
150 000 € 76 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63283
  • Εμβαδόν 1968 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
97 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52623
  • Εμβαδόν 9000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
140 000 € 132 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65485
  • Εμβαδόν 1060 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
140 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57456
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο