Πωλείται - Διαμέρισμα 76 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός Άγιος Αθανάσιος
250 000 €
3289 €/m²
Property 52050 photo 1
Property 52050 photo 2
Property 52050 photo 3
Property 52050 photo 4
Property 52050 photo 5
Property 52050 photo 6
Property 52050 photo 7
Property 52050 photo 8
Property 52050 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Όροφος: Ανώγειο
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Πωλείται
230 000 € 3484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55971
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
373 680 € 3460 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52435
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
216 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45658
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
230 000 € 3965 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56555
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
374 000 € 3309 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56084
  • Εμβαδόν 113 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 2090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45776
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
305 000 € 3674 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51903
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
236 000 € 2712 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48367
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
252 450 € 3321 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56085
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
210 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46190
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο