Πωλείται - Γη 20000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Βάμος Σούρη
480 000 € 448 000 €
22 €/m²
Property 52039 photo 1
Property 52039 photo 2
Property 52039 photo 3
Property 52039 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 20000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52598
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
540 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54569
  • Εμβαδόν 18977 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
650 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40469
  • Εμβαδόν 13000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24670
  • Εμβαδόν 2021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
400 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20455
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
400 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16786
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33319
  • Εμβαδόν 4616 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο