Πωλείται - Διαμέρισμα 135 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
300 000 €
2222 €/m²
Property 51969 photo 1
Property 51969 photo 2
Property 51969 photo 3
Property 51969 photo 4
Property 51969 photo 5
Property 51969 photo 6
  • κωδικος αντικειμενου 51969
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία