Πωλείται - Διαμέρισμα 113 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
366 000 €
3239 €/m²
Property 51966 photo 1
Property 51966 photo 2
Property 51966 photo 3
Property 51966 photo 4
Property 51966 photo 5
Property 51966 photo 6
Property 51966 photo 7
Property 51966 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 51966
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 113 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 80 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Τοποθεσία